Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > MÍSTNÍ KOMUNIKACE – CYKLOSTEZKA č. 4173 JE PROPOJENA DO SYTOVÉ

MÍSTNÍ KOMUNIKACE – CYKLOSTEZKA č. 4173 JE PROPOJENA DO SYTOVÉ

Místní komunikace – cyklostezka č. 4173 je konečně propojena na již stávající novou komunikaci z hranic naší obce do Sytové.

Podklady pro naši žádost o dotaci jsme velmi pečlivě zpracovali a zdůvodnili.
Podporující stanovisko k naší žádosti o dotaci jsme obdrželi od starosty obce Poniklá, pana Ing. Tomáše Hájka a starostky města Semily, paní Bc. Leny
Mlejnkové. Za jejich stanoviska děkujeme.

Jsme přesvědčeni, že úprava této komunikace byla velmi potřebná, a v případě uzavření mostu v Poniklé je, vzhledem k vazbám našich občanů na Jilemnici a Vrchlabí, nevyhnutelná. Až budete plánovat výlet na kole nebo pouze procházku k „Jánu“, posuďte výsledek.

Akce byla spolufinancována z prostředků Libereckého kraje částkou 1,5 mil. Kč.